Jdi na obsah Jdi na menu
 Je normální slunný den. Cestující letu 815 se chystají na let, ale let má spoždění. Rodina Halliwelů žijící v San Francisku ,ctyří sestry Prue, Piper, Phoebe a Paige, prožívají den bez démonů. Konečně se jim daří žít bez magie. Sou to rozdílné životy postav, ale netuší že se jejich osudy setkají.

Letadlo letu 815 vzlétlo a cestující se teší že budou konečně doma. Halliwellovi si vychutnávají rodinou večeři. Všude vládne klid. Najednou se začne v San Francisku otřásat zeme. Rodina se zděsí. Vytvoří se portál. V letadle jsou lidi, kteří netuší co je čeká. Klidně letící letadlo se začne třást. Cestující se zděsí. Letadlo se dostalo do turbulence. Rozpůlilo se na dvě poloviny a ztroskotalo na ostrove nekolik tisíc mil mimo kurz. Portál u Hallivelů rodinu vtáhne a objeví se na pustém ostrově. Pomocí kouzel se snaží dostat zpět ale kouzla nefungují. Phoebe si všimne jak něco letí na ostrov přímo k nim ... později zjistí že je to přední půlka letadla. Snaží se pomoct lidem, kteří přežili. Přežilo celkem 48 cestujícich. Všichni se vzpamatovávají z toho co se stalo. Ztroskotanci ale ještě neví že ostrov není obyčejný. Ostrov jim dal dar (schopnosti), který se musí naučít ovládat.A to ještě nevědí že pod ostrovem jsou tajné místnosti a tunely, který jsou sídlem démonů. Phoebe věří že je každý na ostrově z nějakého důvodu, že tam má možnost něco zmenit a taky má pravdu.

Na ostrově lidi zažíjí hodně neschod a problémů, ale vědí že je na ostrově čeká velké množství nemilích překvapení a překažek a proto si navzájem musi pomoct a zjistit jak se dostat domů.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář